Kto sme & Čo ponúkame

 
www.austriareality.com je platforma odborníkov z oblasti realít, ktorí sa spojili, aby zákazníkom zo Slovenska mohli spoločne poskytnúť optimálnu podporu na princípe "one-stop-shopu".

Vytvorili sme portál, pomocou ktorého Vás môžeme spoľahlivo a dlhodobo sprevádzať pri všetkých procesoch a krokoch nielen pri vstupe na trh, ale aj pri Vašom raste v Rakúsku.

Kúpu nehnuteľnosti, či už malého bytu alebo celého portfólia kancelárskych budov, nepovažujeme podpísaním kúpnej zmluvy za vybavenú, ale ponúkame dlhodobý asset manažment, controlling a optimalizáciu kapitálu – aby sa Vaše investície zhodnocovali aj v budúcnosti.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam na trhoch s nehnuteľnosťami v Rakúsku i na Slovensku sme vytvorili sieť špecialistov z viacerých odvetví a naše výkony ponúkame v nasledovných oblastiach:

 

  • Investovanie do nehnuteľností – vlastné objekty:  vyhľadanie, podpora pri realizácii kúpy, bežná správa domu, asset manažment a reporting, ako aj manažment rozhraní s existujúcimi slovenskými podnikmi, dvojjazyčným daňovým poradenstvom a hranice presahujúcimi odbornými vedomosťami a poznatkami o trhu. Na základe našich skúseností Vám môžeme ponúknuť najmä možnosti investovania do nájomných domov, výstavby podkroví a novostavieb.

 

  • Investovanie do nehnuteľností – developerské projekty v segmente bývania: vyhľadávanie, podpora počas kúpy a celého procesu realizácie projektu od stavebného zámeru až po dokončenie a zhodnotenie projektu a predaj bytov.

 

  • Individuálne vyhľadávanie nehnuteľností pre súkromné osoby, zamerané na byty a rodinné domy na vlastné užívanie alebo prenájom

 

  • Vyhľadávanie kancelárskych priestorov na prenájom & ponuky pre zriadenie sídla spoločností