Referencie v oblasti nehnuteľností


Naši obchodní partneri oceňujú dôvernosť, ktorú samozrejme zachovávame.

K našim klientom v oblasti nehnuteľností však môžeme počítať podniky kótované na burze v Rakúsku, ale aj súkromné osoby, rodiny či malé a stredné podniky.

Prostredníctvom našej slovenskej firmy RE-ARS spol. s r. o. pôsobíme na slovenskom realitnom trhu od roku 1993 a v oblasti realizácie projektov, investičného partnerstva, domovej správy, sprostredkovania a/alebo asset manažmentu podporujeme spoločnosti ako IMMOFINANZ AG, conwert Immobilien Invest SE a iné rakúske spoločnosti zamerané na reality.

 Služby v oblasti developmentu, asset manažmentu či maklérske služby sme okrem iného poskytovali a poskytujeme aj pre administratívne budovy v Starom Meste v Bratislave, pre prvý 5-hviezdičkový hotel v Bratislave, ale aj pre viacero nákupných centier po celom Slovensku.

Referencie k nášmu slovenskému portfóliu nájdete aj na stránkach:

www.rears.sk

www.arcadia-hotel.sk

www.rezidenciahradnyvrch.sk

www.urbiaholding.sk

 V našej kancelárii hovoríme trojjazyčne (slovensky, anglicky a nemecky). Obaja konatelia a vlastníci spoločnosti, pochádzajúci z Rakúska a Slovenska, sú partnermi viac ako 20 rokov. Vďaka tomuto partnerstvu dokážeme poskytovať profesionálne poradenstvo a starostlivosť, ktoré presahujú hranice, a to s výhodou partnerských vzťahov v oboch krajinách.

Náš partner, spol. INVESTOR Projekt GmbH, má viac ako 30 rokov skúseností na realitnom trhu v Rakúsku a koncentruje sa predovšetkým na Viedeň.

Časť referencií o obchodoch a developerských projektoch, o ktoré sa spol. INVESTOR starala pre svojich klientov: 

Spolu s našimi ďalšími partnermi zaoberajúcimi sa sprostredkovaním nehnuteľností, domovou správou či daňovým poradenstvom sme vytvorili výnimočnú sieť, aby investovať do nehnuteľností bolo možné jednoducho a bezpečne.